≫

Semafor na Enfildu proročki pogodio goleadu Liverpula i Red Bula još u 39. minutu

Neko je pogrešio u trenutku, ispostavilo se da je samo najavio rezultat koji je bio na snazi u 60. minutu

• 3
Britain Soccer Champions League Foto: Tanjug/Ap

Fudbaleri Liverpula i Red Bul Salcburga odigrali su za "dušu navijača" u sudaru na "Enfildu" u meču završenom pobedom Redsa 4:3, mada je malo ko mogao da pretpostavi takav razvoj događaja nakon ubedljivih 3:0 u korist Klopovog tima.

Niko, izuzev, možda, operatera zaduženih za promenu rezultata na semaforu.

Naime, u trenutku kada je Hvang pogodio za 3:1 u 39. minutu, na semaforu se ukazao rezultat 3:3, koji je ubrzo korigovan i vraćen je onaj koji je bio na snazi u tom momentu.

Ispostavilo se, ipak, da su dotični slučajno (ili ne) proročki predvideli razvoj događaja u narednih dvadesetak minuta, pošto su gosti zaista uspeli da dođu do 3:3 golovima Minamina i Halanda.

Dakle, ponovo se rezultat 3:3 pojavio na ekranu "Enfilda".

Istina, do kraja meča "korigovao" ga je Salah, liverpulov spasilac čijim je golom šampion Evrope uspeo da upiše tri boda u drugoj utakmici sezone u eliti.