≫

Katai izblamirao rivala, ovaj nije znao gde je lopta: Srbin kreirao autogol, pa dao gol za Čikago!

• 1
Aleksandar Katai Printskrin: Youtube/Major League Soccer

Fudbaleri Čikago Fajera nisu uspeli da obezbede plej-of MLS lige, mada su u poslednjem kolu regularnog dela deklasirali Orlando u gostima rezultatom 5:2!

Na tom meču blistao je srpski reprezentativac Aleksandar Katai koji, doduše, nije dobio poziv Ljubiše Tumbakovića sa oktobarska okupljanja.

Katai je bio strelac trećeg gola, dok je učestvovao i kod prvog i drugog.

Kod prvog je izblamirao driblingom rivala koji nije znao gde se nalazi lopta, a potom naterao drugog da postigne autogol. Zatim je kod gola Saponga u 61. minutu bio začetnik akcije, a dva minuta kansije je i sam pogodio.