Ne sme da prođe neopaženo to što je učinio: Rašford pohvalio potez kapitena Bugarske tokom nereda!

Ivelin Popov je bio jedini koji je pokušao da smiri domaće navijače

• 0
Ivelin Popov, fudbalska reprezentacija Bugarske, fudbalska reprezentacija Engleske Foto: AP/Tanjug

Napadač Engleske Markus Rašford javno je pohvalio bugarskog kapitena Ivelina Popova koji je pokušao da zaustavi divljanje navijača tokom meča dve selekcije u Sofiji!

Popov je na poluvremenu utakmice, prenose mediji, ušao u žučnu raspravu sa domaćim navijačima kako bi ih smirio i nagovorio da prestanu sa rasističkim povicima.

Podsetimo, utakmica je dva puta prekidana zbog majmunskih krika upućenih Rašfordu, dok su kamere na tribinama snimile i nacističke pozdrave.

Zbog svog čina, Rašford je Popova pohvalio putem Tvitera:

- Rečeno mi je na poluvremenu šta je Popov uradio. Da bi stajao sam ispred njih, potrebna ti je hrabrost. Ovo ne sme da prođe neopaženo - napisao je napadač Mančester junajteda.

Engleska je, inače, ubedljivo slavila rezultatom 6:0 - uz vodeći gol Rašforda i jednom nogom se nalaze na Euru.