≫

Kraj za Lajovića u Moskvi!

Bolji od Srbina u četvrtfinalu, nakon sat vremena i 27 minuta igre, bio je Francuz Manarino

• 0

Srpski teniser Dušan Lajović zaustavljen je u četvrtfinalu Kremlj kupa u Moskvi, pošto je izgubio od Francuza Adrijana Manarina rezultatom 2:0 u setovima -  7:6 (7:3), 6:1.

Meč je trajao sat vremena i 27 minuta,  aLajović je prvi na meču imao brejk šansu, i to u petom gemu. Francuz se, međutim, izvukao, a potom je i on, pri rezultatu 6:5, imao dve set lopte koje je Srbin spasio.

Taj-brejkl je počeo sa pčo izgubljenim servisom i rezultatom 2:2, da bi Manarino imao veću koncentraciju za vođstvo u setovima.

To kao da je ''slomilo'' Lajovića koji je u drugom setu čak tri puta izgubio servis. Manarino u polufinalu čeka boljeg iz duela između Rusa Karena Hačanova i Italijana Andreasa Sepija.

Kremlj kup igra se za nagradni fond od 840.130 dolara.