Golman Radnika napravio strašan kiks i poklonio gol Zvezdi!

Kostić je bukvalno častio Bena u svom kaznenom prostoru

• 30
FK Radnik Surdulica Printskrin: Arena Sport/Telegraf

Fudbaleri Crvene zvezde su posle prvih 45 minuta ubedljivo vodili protiv Radnika u Surdulici rezultatom 3:0, a meč će ostati upamćen i po neshvatljivom kiksu golmana domaćeg tima Ivana Kostića!

Kostić je u 38. minutu praktično predao loptu Benu kom nije bilo teško da je ubaci u praznu mrežu.

Poigravao se Kostić u svom kaznenom prostoru, iako je imao dovoljno vremena za sve što bi mu palo na pamet. Međutim, izabrao je ono najgore po svoj tim.

Kostić je, takođe, prethodno oborio Bena u 5. minutu za penal Zvezde, dok je drugi gol za crveno-bele postigao Aleksa Vukanović.