Ako se ostaje bez bodova, onda neka to bude na ovakav način: Golčina Pereza zaustavila Atletiko!

Jorgandžije odigrale 1:1 sa Alavesom

• 0
FK Alaves

Fudbaleri Atletika iz Madrida propustili su priliku da se osame na čelu Primere, pošto su odigrali samo 1:1 na gostovanju Alavesu!

Jorgandžije su povele golom Alvara Morate u 70. minutu, ali je Perez u 83. postigao sjajan gol za konačan rezultat.

Sve je uradio sam i levicom matirao Oblaka. Lopta je završila u rašljama.

Pogledajte golove:

Atletiko je svoju priliku da reši meč verovatno propustio u 72. minutu, kada je Korein šut golmna domaćih odbranio.

Potom je i Alaves u 76. bio blizu gola, ali je Burkijev šut blokiran. Izvukao se Atletiko tada međutim, nije nekoliko minuta kasnije.

Crveno-beli sada imaju 20 bodova koiko i Granada na prvom mestu, ali i meč više. Čak dva od Barselone koja diše za vratom. Alaves je, s druge strane, na 13. mestu sa 12 bodova.