Bornmut srušio Junajted pred dolazak Partizana

"Crveni đavoli" nisu uspeli da uzmu čak ni bod na gostovanju Bormutu

• 3
Mančester Junajted - Bormut Foto: AP/Tanjug

Dobra vest za Partizan. Mančester Junajted odigrao slabo i izgubio od Bornmuta sa 1:0 i to nekoliko dana pred dolazak crno-belih u okivru 4. kola Lige Evrope (četvrtak 21.00).

Crveni đavoli su primili gol u 45 minutu i to preko Džošue Kinga, koji je izradio čitavu odbranu Junajteda, pre svega Van Bisaka i Viktora Linedelefa i postigao prelep pogodak.

Korpulentni napadač je dodatno produbio sunovrat velikana s Old Traforda! Nemoć Mančester junajteda ponovo je isplivala na površinu, a još jednom se pokazalo koliko sportski sektor Crvenih đavola greši s preplaćivanjem igrača koji definitivno ne vrede taj novac

Junajted jeste pretio, uputio 15 šuteva ka golu, ali samo su četiri išla u okvir mreže koju je čuvao Aron Remsdejl. Opet, Hari Vilson je u 75. minutu bio nadomak toga da duplira Bornmutovo vođstvo i tako definitivno overi prvu recku nad Junajtedom posle četiri godine.

Ipak, niska lopta koju je dobio na ivici šesnaesterca nije iznenadila Davida de Heu, koji je refleksnom reakcijom uspeo da spreči novi pogodak domaćina.