Kraj blistave serije Rajkovića: Primio je dva gola posle gluposti saigrača!

Glup crveni karton odveo Rems u poraz

• 2

Fudbaleri Remsa poraženi su od Nice sa 2:0, pa je naš Predrag Rajković prvi put na jednoj utakmici primio više od jednog pogotka.

Posle tri utakmice bez primljenog pogotka, u kojima je Rems uzeo sedam bodova, usledilo je teško gostovanje Nici, koja je prekinula niz od tri poraza!

Sve je Nici bilo lakše od 26. minuta kada je Dumbija nesmotreno dobio dva žuta kartona za nekoliko sekundi. Dobio je žuti za faul, crveni za sarkastični aplauz, pa je otežao ekipi.

U 32. minutu, Rajković je posle jedne odlične intervencije u nastavku ipak primio gol, presudio je u 41. minutu Erel posle kornera u gužvi.