≫

VAR spasio Totenhem, pa mu presudio! Lukin Palas nemoćan protiv Čelsija!

Pevci odigrali 1:1 na svom terenu sa Šefildom * Lisice ubedljive protiv Tobdžija

• 6
Son, FK Totenhem

Fudbaleri Čelsija pobedili su Kristal Palas u gradskom derbiju rezultatom 2:0 (0:0), u okviru 12. kola Premijer lige!

Plavci su ovim trijumfom barem na kratko skočili na drugo mesto, a golove su postigli Abraham u 52. i Kristijan Pulišić u 79. minutu meča.

Plavci su bikli bolji rival i pravo je čudo što u prvom delu nisu postigli gol. Međutim, čim je počelo drugo poluvreme mladi Abraham je iskoristio asistenciju Vilijana i postigao je svoj 10. gol u PL ove sezone.

Luka Milivojević

Milivojević u duelu sa Tomorijem Foto: AP/Tanjug

Konačan rezultat postavio je Amerikanac Pulišić, kada je dočekao jednu odbijenu loptu i glavoj je skrenuo u mrežu.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević igrao je svih 90 minuta za goste, ali ni on nije mogao da zaustavi četu Frenka Lamparda.

Pogledajte golove:

Nešto kasnije, Totenhem je dočekao Šefild Junajted i odigrali su samo 1:1 (0:0)!

Pevci su poveli golom Sona u 58. minutu, posle velike greške gostiju, ali su crveno-beli stigli do boda 20 minuta kasnije preko Baldoka.

Bio je to gol koji je priznat posle detaljnog pregleda VAR snimka. Snimka koji je Šefildu već oduzeo jedan gol nešto ranije zbog milimetarskog ofsajda.

Šefild je tako ostao neporažež u gostima, mada za to treba da zahvale i golman Hendersonu koji je u 93. minutu spasio svoj tim i izbacio u korner posle opasnog šuta sa distance.

Everton je sa 2:1 pobedio Sautempton u gostima, dok je Barnli održao lekciju Vest Hemu sa 3:0.