Dmitrović za 12 minuta primio tri gola od Reala, ukupno četiri u porazu Eibara!

Doduše, dva iz penala...

• 15
Marko Dmitrović Foto: Marko Jovanović

Srpski reprezentativni golman Marko Dmitrović primio je čak tri gola od Reala za 12 minuta, ukupno četiri, tokom meča u kom je Eibar dočekao ''kraljevski klub'' u okviru 13. kola Primere - 4:0 (3:0)!

Dmitrović je, doduše, dva gola primio sa bele tačke - kada su ga prevarili Serhio Ramos i Karim Benzema u 20. i 29. minutu!

Francuz je prethodno u 17. bio precizan iz igre za vodeći gol Reala.

Real je dominirao tokom meča, a konačan rezultat postavio je Valverde na isteku sata igre. Bio je to sjajan udarac sa ivice kaznenog prostora, aasistent je bio Luka Modrić.