≫

Tadiću, majstore! Dušan vrhunski asistirao, pa golom dotukao rivala već u 24. minutu!

Fudbal deluje kao prilično jednostavna igra kada gledate Dušana Tadića u Ajaksu

• 0
FK Ajaks - FK Totenhem Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Ajaksa poveli su protiv Utrehta sa 3:0, a za prva dva gola zasluge ima naš Dušan Tadić.

On je prvo vrhunski asistirao Van de Beku, i to tako što je dugo rolao i vukao loptu uz levu ivicu šesnaesterca, išao je do samog kraja i nije morao ni da gleda gde šalje loptu, na vreme je osetio ubacivanje saigrača i pravovremeno ga je uposlio.

Malo kasnije, Promes je pronašao njega u srcu kaznenog prostora, pa je usledila još jedna lagana egzekucija, Van de Bek je u 49. minutu dao novi gol, Martinez je postavio konačan rezultat.