Engleska za 26 minuta ponizila Crnu Goru!

Uz het-trik Harija Kejna...

• 8
Fudbalska reprezentacija Engleske

Fudbalska reprezentacija Engleske ponizila je selekciju Crne Gore za samo 26 minuta, tokom međusobnog meča u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine!

Englezima je na ovom susretu bio potreban samo bod za teoretski odlazak na EP, a posle prvih 45 minuta vodili su sa velikih 5:0. Na kraju je bilo 7:0.

Golove su postigli u periodu od 11. do 37. minuta kada je Hari Kejn kompletirao svoj het-trik.

Okslejd-Čejmberlen je u 11. minutu načeo Crnogorce, da bi pomenuti Kejn povisio na 2:0 u 19. minutu. Samo pet minuta kasnije napadač Totenhema je postigao svoj drugi gol, da bi Markus Rašford pogodio za 4:0 u 30. minutu.

Potop Đetića Kejn je zatvorio u tom 37. minutu, a vredi pomenuti da na golu gostiju stajao golman Levskog Milan Mijatović.

Domaćin je do kraja stigao do dva gola zahvaljujući pogotku rezerviste Abrahama i tome što je Šofranac postigao autogol.