≫

Dva "ugriza" crne Mambe nedovoljna za slom Milionera: Borusija jedva izbegla šokantan poraz

Padeborn je vodio do 93. minuta, ali je Borusija uspela da postigne gol i izbegne poraz

• 0
Streli Mamba Printscreen: Video/hdsportsclips

Fudbaleri Padeborna odigrali su nerešeno sa Borusijom iz Dortmunda 3:3 u meču 12. kola Bundeslige, a dva gola Strelia Mambe nisu bila dovoljna za pobedu nad domaćinom.

Promenljiva igra popularnih Milionera nastavila se i u susretu sa poslednjeplasiranim timom nemačkog prvenstva. Totalna rezultatska vrteška viđena je tokom meča jer je prvo poluvreme ubedljivo pripalo gostima, a drugo vicešampionu Bundeslige.

Heroj susreta bio je Nemac kongoanskog porekla Streli Mamba koji je prvi put na susretu zatresao mrežu već u 5. minutu.

Tu se nije zaustavio. Tako je u 37. minutu povisio rezultat na 2:0 za šok u Dortmundu.

Do kraja poluvremena, dobra igra "fenjeraša" nije prestajala, pa je hotman dodatno uvećao rezultat na 3:0.

Ipak, drugo poluvreme donelo je preokret. Tako je Borusija zaigrala onako kako ume i već u 47. miutu smanjila preko Sanča na 3:1. Usledio je period u kojem je delovalo da je Padeborn zaustavio nalet rivala. Ipak, do kraja susreta Borusija se nije predavala pa je na 3:2 smanjila u 84. minutu da bi šokirala rivala i "ukrala" mu pobedu u 93. minutu preko Rojsa.