Albanac golčinom spasio Mihu i Bolonju u 95. minutu!

Džemaili junak Bolonje, podela bodova na Renato Dal'ari

• 0
FK Bolonja, Blerim Džemaili Foto: Guliver/Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images

Dva puta je Parma vodila, dva puta se Bolonja vraćala u život - poslednji put u 95. minutu za konačnih 2:2 u okviru 13. kola Serije A!

Bod izabranicima Siniše Mihajlovića, koji je nedavno izašao iz bolnice sa presađenom koštanom srži, doneo je Albanac Blerim Džemaili sjajnim golom u 95. minutu.

Uhvatio je naturalizovani Švajcarac volej posle kornera i jedne odbijene lopte za 13. bod Bolonje u šampionatu. Prethondo su Kuluševski u 17. i Jakoponi u 71. pogađali za goste, dok je Palasio u 40. pogađao za Bolonju.

Vredi pomenuti i to da su navijači domaćeg tima imali jaku poruku za Mihajlovića na tribini.

Inače, Mihajlović nije vodio utakmicu zbog toga što je i dalje u fazi oporavka od presađivanja koštane srži.