≫

Frka na "Krovu" posle spornog penala za Radnički: Haskić promašio, pa davio igrača Voždovca!

Napadač gostiju fizički nasrnuo na igrača domaćeg tima i bivšeg saigrača Stanisavljevića

• 6
nermin haskić

Radnički je ostao "kratkih rukava" na Voždovcu gde je domaći tim golom Marka Devića u 94. minutu pobedio rezultatom 1:0, uz buru koja se desila u 64. minutu. Tada je gostima sviran jedanaesterac, istina vrlo diskutabilan na samoj ivici kaznenog prostora, daleko od gola "Zmajeva".

U duelu su bili Mikić i Čumić, obojica okrenuti leđima od gola, a bivši defanzivac Zvezde izbio je loptu ispred protivničkog igrača, navodno je u toj situaciji igrao rukom, kako je to video sudija Simović.

Glavni arbitar je pokazao na "kreč" posle burnog negodovanja igrača Voždovca, a Haskić je bio izvođač najstrože kazne. Ipak, nije se najbolje pokazao Haskić na udarcu, poslao je loptu na tribine, a onda i nervozno odreagovao na provokaciju doskorašnjeg saigrača Aleksandra Stanisavljevića.

Igrač Voždovca je nešto dobacio Haskiću, ovaj nije izdržao, pa je s leđa uhvatio oberučke Stanisavljevića za vrat.

Stvorila se potom gužva, igrači oba tima bili su "naelektrisani", međutim situacija se brzo smirila i meč je nastavljen.

Pogledajte i kako je zvaniči tviter nalog Voždovca proslavio promašaj Haskića sa penala.