Klasa je večna: Bane Ivanović strelac u pobedi Zenita

Nekadašnji kapiten reprezentacije u svom stilu glavom povisio prednost Zenita

• 4
Bane Ivanović

Printskrin: Youtube/Russiean premijer liga

Fudbaleri Zenita su još jednom potvrdili da su bez premca u ruskoj Premijer ligi, pošto su u 19. kolu ubedljivo savladali moskovski Dinamo sa 3:0. Ubedljivom trijumfu je doprineo Branislav Ivanović, strelac drugog gola.

Za samo 45 minuta u prvom poluvremenu izabranici Sergeja Semaka slomili su "policajce", iskoristili su očajne reakcije njihove odbrane i upisali siguran trijumf kojim su uvećali bodovni saldo na vrhu tabele.