Radonjić ušao sa klupe pa zakucao loptu u mrežu Meca: Reprezentativac Srbije potvrdio odličnu formu

Radonjić postigao treći gol na poslednja četiri meča

• 12
Nemanja Radonjić Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Marseja odigrali su nerešeno na gostovanju Mecu u meču 18. kola prvenstva Francuske, a novi gol za svoj klub postigao je reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić.

Od samog starta meča Mec je bio bolji rival na terenu, a posle gola Nguete u 40. minutu imao je i vođstvo. Ipak, od starta drugog poluvremena u igru je umesto Sara ušao Nemanja Radonjić, a baš kao i na nekoliko prethodnih mečeva savladao je golmana protivničkog tima. Tako je u 71. minutu iskoristio asistenciju Germana i zakucao loptu u mrežu za 1:1.

Ovo je treći gol srpskog internacionalca na poslednja četiri meča i ono što je sigurno, konačno je pronašao ritam i formu koju je imao u Crvenoj zvezdi i zbog koje je i pojačao francuski tim.