≫

Suma promašio nemoguće, pa se iskupio i nastavio da "rešeta"

Opravdava poverenje trenera

• 0

Vezista Partizana Sejduba Suma rešio je da maksimalno potvrdi reči svog trenera Save Miloševića sa najave meča protiv Radnika, i u Surdulici je dao svoj deveti superligaški gol ove sezone.

Njime se izjednačio sa Zvezdinim Benom, dok Umar Sadik ima 11 pogodaka na svom kontu.

Suma se u 30. minutu utakmice našao u kaznenom prostoru Radnika, Urošević mu je posle sjajne visoke lopte Tošića, ubacio centaršut sa krila i Suma je imao dovoljno vremena da se namesti i šutira.

Golman domaćih Ivan Kostić mu je odbranio prvi udarac, lopta se odbila i Suma je iz "popravnog" pogodio za 1:0.

Time se iskupio i za promašen zicer iz 16. minuta kada je lepo fintirao Kostića i onda šutirao izbliza, ali su njegov udarac uklizavanjem "očistili" sa linije defanzivci Radnika.