≫

Mitrović strelac u derbiju Čempionšipa, velika pobeda Fulama!

Srbin pogodio protiv Lidsa već na početku meča

• 1

Srpski reprezentativac i napadač Fulama, Aleksandar Mitrović, nastavio je da rešeta mreže u Čempionšipu, a ovoga puta bio je strelac u derbiju 23. kola protiv Lidsa - 2:1 (1:0)!

Mitrović je mrežu gostiju pogodio u 7. minutu sa penala što mu je 17. gol u sezoni. Gol kojim je opet, barem nakratko, postao prvi strelac lige.

Ujedno ovo je Mitroviću 25. gol ove sezone u svim takmičenjima čime je potvrdio sjajnu formu koju ''vuče'' od avgusta.

Gosti su izjednačili u 54. minuta protiv Bamforda, dok je trijumf Fulamu doneo Onoma u 69. minutu.

Fulam je pre ovog kola bio na granici plej-ofa, a sada su treći, dok je Lids na drugom mestu i uz VBA je glavni kandidat da se direktno plasira u Premijer ligu.