Embape nemilosrdan prema bivšem klubu, davao je golove kao na igrici!

Stradao je Monako sa 4:1

• 1
Kilijan Embape, Nejmar Foto: Tanjug/Ap

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Monako kao gosti sa 4:1 u 15. kolu francuskog šampionata.

Parižani su već u 24. minutu poveli iz munjevite kontre, u kojoj je do izražaja došla brzina Di Marije i Embapea. Jedan pas u prostor bio je dovoljan napadaču za vođstvo, Nejmar je to udvostručio iz penala pred odlazak na pauzu.

U 72. minutu je Sarabija bio strelac, da bi Embape iz nove brze akcije po krilu postavio konačan rezultat. Prethodno, počasni pogodak za domaći tim postigao je Bakajoko.

Posle ove utakmice, PSŽ se šepuri na vrhu sa osam bodova više od Marseja, Monako je tek deveti na tabeli.