Ni Murinjo ne pomaže Pevcima: Totenhem jedva izvukao "živu glavu" protiv Votforda

Bez kapitena Kejna, Sisoka i Ndombelea tim iz Londona nije uspeo da dođe do sva tri boda

• 1
FK Totenhem

Fudbaleri Totenhema vezali su i četvrti meč bez trijumfa u Premijer ligi pošto su odigrali bez golova, 0:0, na gostovanju protiv Votforda u 23. kolu Premijer lige Engleske.

Domaći fudbaleri su već u 33. minutu mogli do gola preko Delofeua koji je glavom šutirao  i  nije uspeo da se upiše u strelce pa je rezultat i do poluvremena ostao nepromenjen. U nastavku Votford je u nekoliko navrata zapretio, a najbolju šansu za gol imao je u  u 69. minutu kada je veliku glupost napravio Vertongen. Njega je lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru, sudija Oliver nije imao dilemu i dosudio penal za Stršljenove.

Odgovornost je preuzeo Dini, ali ga je Gazaniga pročitao i odbranio mu udarac.

Do kraja, u Sudijskoj nadoknadi Lamale je imao priliku da gostima donese pobedu, ali je njegov udarac sa linije gola izbio jedan od fudbalera Votforda.