≫

Anćeloti horor porazom od Liverpula 2005. tešio svoje igrače posle mučnog remija sa Njukaslom

Mučna završnica utakmice po Everton

• 0
Karlo Anćeloti

Fudbaleri Evertona izgubili su dobijenu utakmicu protiv Njukasla, u kojoj su vodili 2:0, ali su osvojili samo bod nakon što su gosti u 94. i 96. minutu, oba puta preko Ležena, stigli do pozitivnog ishoda.

Možemo samo da zamislimo kakva je atmosfera vladala među igračima "Karamela" u svlačionici nakon meča, nije im bilo ni do čega, a teško da su i reči utehe iskusnog Karla Anćelotija mogle da ih odobrovolje.

Italijanski strateg doživeo je niz šokantnih poraza, koji nisu za njega novost, a upravo se jednim takvim poslužio da ohrabri svoje fudbalere.

Pogađate, prisetio se mučnog finala Lige šampiona kada je vodio Milan u finalu Lige šampiona u Istanbulu 2005. godine, koje je izgubio na penale nakon vođstva od 3:0 na poluvremenu.

- Igrači su zaista tužni u ovom trenutku - predočio je Karleto novinarima nakon remija sa Njukaslom, pa dodao:

- Rekao sam im da sam izgubio u finalu Lige šampiona u kojem sam vodio 3:0. Takve stvari se dešavaju - poručio je Anćeloti.