Junajted pao na Old Trafordu: Barnli odneo bodove iz Mančestera posle 57 godina!

Novi kiks ekipe Ole Gunara Solskjera

• 3
Mančester Junajted  -. Barnli Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Mančester Junajteda poraženi su od Barnlija sa 0:2 u 24. kolu Premijer lige čime su nastavili sa lošim rezultatima ove sezone.

Zanimljivo je da "crveni đavoli" nisu postigli pogodak na svom terenu prvi put posle 18 uzastopnih utakmica. Junajted imao inicijativu, ali bez pravih prilika. Sa druge strane, Barnli je postigao dva pogotka iz isto toliko šuteva koji su išli u okvir De Heinog gola.

Gosti su do prednosti stigli u 39. minutu preko Vuda, koji je lepo iz peterca prosledio loptu u mrežu.

Novi šok na Old Trafordu priredio je Džej Rodriges, prelepim golom od prečke u 56. minutu.

Junajted je ostao na 5. poziciji i u narednom periodu ih očekuje serija teških mečeva, dok je Barnli 13. i u sledećem kolu dočekuje Arsenal.