≫

Predrag Rajković patosirao Embapea: Naseo je na provokaciju, sudija mu to nije oprostio!

• 0
Predrag Rajković Foto: Twitter.com

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Rems kao gosti sa 3:0 u polufinalu Liga kupa, pa će u borbi za trofej igrati protiv Liona.

Nije se proslavio naš reprezentativac Predrag Rajković, u 9. minutu je primio gol od Markinjoša kada je mogao daleko bolje da reaguje, bio je neodlučan posle kornera pri izlasku na peterac i to je bilo kobno i za Rems i za njegovo samopouzdanje.

Drugi gol je takođe "pao" iz prekida, ovaj put je autogol u pitanju i lopta je prevarila Rajkovića promenivši malo pravac, prošla mu je tik uz ruku, nije imao sreće ni u 77. minutu.

Tada ga je Kuasi iz odbitka matirao, i to tako što je Rajković odbio loptu od stative pravo njemu u noge. Na kraju je bilo i nervoze, Kilijan Embape je potpuno nepotrebno isprovocirao Rajkovića pri ubedljivom rezultatu, a naš čuvar mreže je naseo i bacio zvezdu Parižana na travu. Za to je opomenut žutim kartonom.

Pored toga, Embape se poslužio još jednim prljavim trikom, u padu je rukom ugurao loptu u mrežu, ali mu to nije prošlo.