Nekadašnji Zvezdin biser golom presudio PSV-u i izbacio ga iz Kupa

Ivan Ilić pogodio za Bredu

• 1
Ivan Ilić

Printskrin: Twitter

Nekadašnji talenat Crvene zvezde Ivan Ilić, koji je zajedno sa bratom Lukom u paketu svojevremeno prodat Mančester Sitiju, presudio je PSV-u u 1/8 finala Kupa Holandije!

Ilićeva Breda je slavila rezultatom 2:0, a Srbin je bio strelac drugog gola u 73. minutu. Tom prilikom se i povredio, te je tri minuta kasnije napustio igru.

Domaći tim je poveo u 54. minutu golom Busaida, da bi PSV pet minuta kasnije ostao sa 10 igrača. Baumgatrl je dobio direktan crveni karton.

U nastavku pogledajte gol mladog Ilića, uz napomenu da je Bredin naredni rival AZ Alkmar: