Trećeligaš izbacio Atletiko iz Kupa, neslavan debi Šaponjića

Šok u španskom Kupu Kralja

• 1

Fudbaleri Atletiko Madrida izgubili su od Leonese na gostovanju posle produžetka 2:1, u šesnaestini finala Kupa Kralja. Na ovom meču debitovao je i srpski fudbaler Ivan Šaponjić koji je ušao u 60.  minutu meča.

Bivši as Partizana imao je dve šanse, prvu u 86. minutu, a posle i u 90. kada mu je golman odbranio. Inače, Atletiko je poveo u 62. minutu preko Koree, a šok je usledio u 83. kada je Kastenado izjednačio na 1:1.

U produžetcima ključni momenat se desio u 108. minutu kada je Serhio Benito postigao gol za oduševljenje domaćih navijača.

Ivan Šaponjić Foto: Youtube.com