Još jedan Jovićev meč za zaborav: Real dao četiri, Srbin kao starter bez učinka

Madriđani se poigrali sa Saragosom u okviru Kupa - 4:0

• 10
1195466101 Foto: Guliver / Denis Doyle/Getty Images

Fudbaleri Reala plasirali su se u četvrtfinale španskog Kupa, bili su dominantni na "La Romaredi" u Saragosi o čemu svedoči i trijumf od 4:0.

Dominirao je Toni Kros koji je bio razigran u prvom poluvremenu kada je sa dve asistencije "kumovao" golovima Varana (6. minut) i Lukasa (32), za sigurno vođstvo i miran nastavak meča.

Zidan je iskoristio priliku da još jednom testira Luku Jovića, Srbin je bio starter, međutim nije se proslavio za 73. minuta koliko je proveo na terenu. Ostaa je bez učinka srpski fudbaler, španski mediji pišu da je ponovo bio "isključen" iz igre, bez šanse da ugrozi protivnika.

Francuz Benzema ga je zamenio i nedugo potom postigao gol kojim je "zapečatio" pobedu Madriđana.

Nekoliko minuta pre gola Benzeme, Vinisijus je pogodio za 3:0...

U narednu rundu takmičenja u sredu su prošli još i Valensija, Viljareal, Granada i Sosiejedad.