Ibra i Kastiljeho promašivali, Rebić rešio meč: Milan ušao u borbu za Evropu

Rosoneri odigrali dobro protiv Torina

• 0
Italy Soccer Serie A

Fudbaleri Milana pobedili su Torino sa 1:0 u meču 24. kola italijanske Serije A.

Jedino gol za Rosonere postignut je u prvom poluvremenu i 25. minutu kada je precizan bio hrvatski internacionalac Ante Rebić.

Lukas Paketa je pet minuta ranije dobro šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je golman Torina Salvatore Sirigu dobro odbranio.

U 25. minutu je bio nemoćan. Samu Kastiljeho je posle izgubljene lopte Alehandra Berengera dobio loptu na desnom krilu, imao je prostora i spustio je u sredinu za Rebića.

Hrvat je iz prve pucao i pogodio po zemlji u desni ugao gola Sirigua. Zlatan Ibrahimović je početkom drugog dela imao šansu da duplira prednost, ali je bio neprecizan.

Kolosalnu priliku je propustio i Kastiljeho u 53. minutu, ali je Milan uspeo da do kraja sačuva svoj gol pa nije imao potrebe da još jednom zatrese mrežu rivala da bi osvojio sva tri boda.

Rosoneri sada imaju 35 bodova i popeli su se na osmo mesto Serije A, dok je Torino na 14. mestu sa 27 bodova.