Kakav Mesi, strašan Mesi: Argentinac sa četiri gola izbušio Dmitrovića!

Igrač Barselone bio je nemilosredan prema golmanu srpske reprezentacije

• 11
lionel mesi, marko dmitrović

Surovi Argentinac demonstrirao je silu u duelu Barselone i Eibara i to nad srpskim golmanom Markom Dmitrovićem pošto je dao tri gola za 40 minuta za ubedljivo vođstvo Barselone od 3:0 u prvom poluvremenu. Inače, Barselona je slavila sa 5:0, a Mesi je dao još jedan gol, dok je jedan postigao Artur.

Mesi je bio strelac u 14. minutu na asistenciju Rakitića, zatim je dao gol u 37, na dodavanje Vidala, dok je treći gol postigao u 40. minutu.

Ali Mesi se tu nije zaustavio već je bio strelac i u 87. minutu, dok je tačku na pobedu stavio Artur u 89. minutu.