≫

Hrvatski Mini Mesi prešao igricu: Umesto gola pogodio kuhinju i oborio štand s grickalicama!

Ceo svet se smeje Alenu Haliloviću

• 2

Sa oreolom naslednika Lionela Mesija i velikom pompom stigao je Alen Halilović svojevremeno u HSV iz Barselone za 5 miliona evra, igrao i sa našim Filipom Kostićem kratko, ali se ispostavio kao jedan od najvećih promašaja u istoriji velikana sa severa Nemačke.

Nije se potom proslavio ni u Las Palmasu i Milanu, pa ni u Standardu iz Liježa gde je slabo dobijao šansu, a prošlog leta Rosoneri su ga poslali na novu pozajmicu u redove holandskog Herenvena. I tamo je sinoć konačno uradio nešto.

Dao je gol u 78. minutu za remi 2:2, mada cela Holandija danas ne priča o tom pogotku nego o drugom potezu Halilovića.

Naime, hrvatski internacionalac je u 73. minutu izveo neverovatan šut, raspalio ka golu protivnika, ali umesto okvira pogodio je kuhinju koja je smeštena iza gola. Dakle sa desnog krila pravac u štand sa grickalicama na zaprepašćenje gospođe koja radi na prodaji.