Nervozni Morata bacio senku na pobedu Atletika

Španac besan jer ga je Simeone zamenio u finišu utakmice

• 0
Fudbal atletiko Liverpul Foto: Tanjug/AP

Atletiko je pobedio Viljareal na zatvaranju 25. kola Primere, ali je senku na trijumf ekipe Dijega Simonea od 3:1 bacio Alvaro Morata koji se pobunio zbog izmene u 84. minutu.

Očigledno je španski napadač pod velikim pritiskom jer nije postigao gol punih mesec i po dana (sedam utakmica), a i pre neki dan protiv Liverpula se ispromašivao iz dobrih šansi.

Večeras su na Vandi Metropolitano za golove bili zaduženi Anhel Korea u 40, Koke u 64. i Žoao Feliks u 74, dok je problem sa Moratom nastao u završnici kada je Čolo odlučio da ubaci u igru Markosa Ljorentea.

To se baš nije svidelo Špancu koji je bes iskalio na flašici, a videćemo da li će ga Simeone narednih dana prekoriti zbog ovoga. Inače, Viljareal je vodio od 16. minuta sjajnim golom Paka Alkasera, ali je u drugom poluvremenu upao u mašinu Atletika i nije mu bilo spasa.