Ne zna čovek šta je bolje - golčina ili proslava Drisa Mertensa?

Barselona u problemu na San Paolu posle prvih 45 minuta

• 0
FC FK Inter Milan Foto: Tanjug/AP

Barselona je na kolenima na San Paolu posle prih 45 minuta. Šampion Španije nije stvorio izglednu šansu za gol u prvom poluvremenu, a problem više im je i vođstvo domaćina od 1:0 koje je doneo Belgijanac Dris Mertens.

Iskusni napadač postigao je 121. pogodak za Napolitance u karijeri i tako se izjednačio sa Marekom Hamšikom na prvom mestu večne liste strelaca velikana sa juga Italije.

Ništa golman Mark Andre ter Štegen nije mogao prilikom udarca Mertensa, odlično mu je loptu ostavio Zjelinski, a Belgijanac je lep pogodak obeležio još lepšom proslavom. Ne zna se šta je bolje...