≫

Milić ponovo strelac za BATE: Bivšem igraču Zvezde 4 minuta dovoljna za gol u derbiju

Podsetimo, nedavno je rešio meč sa dva gola u finišu

• 1

Srpski napadač Nemanja Milić ponovo je strelac za svoj BATE Borisov, ovoga puta kao starter!

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde pogotio je mrežu Slutska u 4. minutu, i to na asistenciju reprezentativca BiH i bivšeg člana Vojvodine Bojana Nastića.

BATE je igrao derbi dosadašnjeg dela lige protiv Slutska, tima koji je posle osam kola takođe imao 16 bodova kao i protivnik, a na poluvremenu su vodili sa 2:0 zahvaljujući Staševiču. Na kraju, konačnih 3:0 za domaćina.

Milić je, podsetimo, nedavno ušao sa klupe i u finišu meča sa dva gola doneo trijumf BATE-u u gostima rezultatom 5:3.