"Bezobrazluk" veziste Bajerna: Lob sa 16 metara za gol protiv Dortmunda

Sjajan potez Džošue Kimiha u finišu prvog poluvremena

• 0
Džošua Kimih Printskrin: Twitter/@allowehn

Fudbaleri Bajerna iz Minhena poveli su protiv Borusije u Dortmundu sa 1:0 u finišu prvog poluvremena, kada je Džošua Kimih zatresao mrežu domaćeg tima u "Der Klasikeru."

Igrao se 43. minut kada je Kimih iskoristio smušenost u odbrani Dortmunda, pogotovo golmana Birkija, kog je zatim lobovao sa 16 metara.

Bio je to "fudbalski bezobrazluk" Kimiha koji mu se i te kako isplatio, ali je činjenica da je golman Dortmunda morao bolje da reaguje. Tačnije, da bude koncentrisaniji.

Podsetimo, Bajern ima četiri boda više u odnosu na Dortmund i eventualnim trijumfom bi verovatno rešio pitanje prvaka.