≫

"Lasta" Bojića bivšem klubu: Ovako je Voša kaznila ležernost Čukaričkog

Tresla se mreža posle duge pauze!

• 0

Vojvodina je na svom stadionu pogodila svoj prvi gol u nastavku Superlige Srbije i to u jednom od derbija 27. kola protiv Čukaričkog.

Prvi pogodak za Vojvodinu posle dva i po meseca bez fudbala, dao je Petar Bojić, nekadašnji igrač Čukaričkog, posle vrlo uzbudljivih 13 minuta utakmice na stadionu Karađorđe u Novom Sadu.

Čukarički je prvi napao, stvorio jednu dobru šansu, kada Ndiaje nije stigao na ubacivanje Kovača u šesnaestercu u sedmom minutu.

Brđani su bili bolji na startu, ali se ćurak vrlo brzo okrenuo protiv njih i Vojvodina je počela da dominira.

Borbenost joj se isplatila, pa je najpre Vukadinović dobio loptu kroz sredinu od Nemanje Čovića, ali je golman Čuke Đorđe Petrović skinuo zicer.

Igrači sa Banovog Brda to nisu uzeli kao dovoljnu opomenu pa je desetak sekundi kasnije Ndiaje izgubio loptu pred svojim kaznenim prostorom, Stefan Đorđević ju je pokupio i poslao je sa levog krila na drugu stativu gde se glavom "poklonio" Bojić za 1:0.