≫

Samoubistvo Proletera u Surdulici, "poklon asistencija" spasila tim Sime Krunića

Novosađani imaju za čim da žale

• 1

Fudbaleri Proletera iz Novog Sada i Radnika iz Surdulice odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 27. kola Superlige, prvoj za oba tima nakon nastavka sezone.

Strelci golova bili su Babić za goste iz penala u 42. minutu, a Stamenković u 76. minutu za tim Sime Krunića.

Gosti su bili bolji rival danas, daleko veći broj konkretnih akcija izveo je tim trenera Žigića, a 16 udaraca naspram 5 protivnika dovoljno slikovito opisuju odnos snaga na terenu.

Bili su igrači Proletera pred "viđenom" pobedom, ali je jedan defanzivni kiks poništio sav trud ekipe.

U 76. minutu igrač Novosađana Radinović je na 40-ak metara od svog gola poslao povratnu loptu "nikome" u prazan prostor, na nju je dotrčao Stamenković, ukazala mu se savršena prilika, koju je on rutinski realizovao i poravnao rezultat.

Pogledajte kiks Radinovića i pogodak napadača Radnika za konačnih 1:1 u Surdulici.