≫

Jednog zalomio, kroz dvojicu šutirao i dao gol: Stevanović nastavlja da impresionira majstorijama

Ubedljiv je bio Partizan, ništa manje i Stevanović

• 6

Filip Stevanović, talentovani mladi fudbaler Partizana nastavio je da opravdava poverenje Sava Miloševića već u prvoj od preostale četiri utakmice nastavka sezone posle dvoipomesečne pauze.

Korona virus kao da nije smetao Stevanoviću koji se upisao u strelce veoma lepim golom protiv Mladosti iz Lučana u 70. minutu.

Filip je ušao kao izmena za Takumu Asana na startu drugog poluvremenu, a u 70. minutu je 17-godišnjak van kaznenog prostora zalomio ulevo i prevario jednog igrača Mladosti, a onda je bez oklevanja slabijom nogom tukao po lopti i poslao je u donji levi ugao gola lučanskog tima.

Šutirao je između još dvojice fudbalera u plavom, ali je uz malo sreće provukao loptu između njih i zatresao mrežu za 4:1.

Pre njega su pogađali Lazar Marković u 12, Asano u 19. i Umar Sadik u 62. minutu sa bele tačke. Jedini strelac za Mladost je bio Obiora Odita u 23. minutu.

Da podsetimo, ovaj trijumf neće mnogo značiti Partizanu rezultatski u trci za titulu, jer je tu trku završila Crvena zvezda u petak pobedom nad ekipom Rada 5:0, kada je i matematički postala prvak 31. put u svojoj istoriji.