≫

Ovde nema dileme: Javor oštećen za penal protiv TSC-a!

Sporan detalj na utakmici u Senti

• 2

TSC zasluženo vodi u Senti sa 2:0 u utakmici 27. kola Sperlige koja će sigurno imati i treće poluvreme pošto se čini se da je Javor oštećen za jedanaesterac u 24. minutu.

Opasan napad izveli su gosti posle kornera, stvorila se gužva na gol-liniji TSC-a, a fudbaler domaćih sa brojem deset Đuro Zec je igrao rukom i sprečio da lopta uđe u gol.

Iz nekoliko uglova vidi se da je Javor oštećen ovom prilikom i da je glavni sudija Nikolić morao da pokaže na belu tačku ili da mu drugi asistent koji je bio u liniji to signalizira.