Lajpcigova kontra za udžbenike: Golman hvata loptu posle kornera, pa asistira Verneru za gol

Mat u dva poteza za treći gol Bikova

• 0
Timo Verner

Peter Gulaši, mađarski golman koji brani za Lajpcig, jedan je od junaka trijumfa svog tima protiv Kelna rezultatom 4:2!

Ali ne toliko zbog nekih odbrana, koliko zbog asistencije koja je donekle "ubila" domaći tim već na početku drugog poluvremena. Asistencije za gol Tima Vernera.

Igrao se 50. minut kada je Gulaši uhvatio jednu loptu posle kornera, omdah je ispucao i našao svog napadača kom nije bilo teško da postigne 25. gol u sezoni.

Inače, gol u trijumfu Lajpciga, i to svoj prvi u Bundesligi, postigao je doskorašnji napadač Dinama Dani Olmo.