Sančo se igrao i preterao, Borusija zaustavila Hertu u još jednoj utakmici u čast Džordža Flojda

Rutinska pobeda Milionera nad timom Marka Grujića - 1:0

• 1
džejdon sančo

Džejdon Sančo; Foto: Tanjug/Ap

Borusija iz Dortmunda je iskoristila popodnevne kikseve Lajpciga i Bajera iz Leverkuzena da se odlepi u borbi za drugo mesto iza neprikosnovenog lidera Bajerna.

Ekipa Lusijena Favra savladala je Hertu na praznom Vestfalenu sa 1:0 golom Emrea Džana u 58. minutu u meču u kome je dominirala tokom čitave utakmice i propustila prilike da ubedljivije slavi.

Džejdon Sančo je imao svoj malo šou, driblao je i igrao se sa Markom Grujićem i gostujućim fudbalerima, ali je u 89. minutu posle sjajnih driblinga preterao i nije uspeo da postigne novi pogodak u ovom kolu.

Jadon Sancho (Borussia Dortmund) skill vs Hertha Berlin 89’ from r/soccer

Herta, koja je stigla u visokom letu sa 10 bodova iz protekle četiri utakmice, danas nije mogla da parira Milionerima.

Bila je ovo generalno rutinska utakmica za domaćine sa koje će se pamtiti samo rezultat i pogodak Džana na pas Julijana Branta malo pre isteka jednog časa igre.

Inače, igrači oba tima su pre utakmice ponovo odali počast nastradalom Džordž Flojdu.