Prštalo u Prvoj ligi Srbije: Bačka demolirala Pazarce s četiri komada u drugom poluvremenu

I Kolubara upisala važnu pobedu u borbi za Superligu

• 1
OFK Bačka

Slavlje fudbalera Bačke; Foto: Printscreen/You Tube

Zanimljiv dan u Prvoj ligi Srbije, posebno u drugim poluvremenima u kojima je viđeno čak devet golova od ukupno deset koji su pali na četiri utakmice.

Pogodaka nije bilo samo u Novom Sadu u meču Kabela i Radničkog iz Pirota, a najubedljiviji trijumf ostvarili su fudbaleri Bačke koji su demolirali Novi Pazar sa čak 4:0.

Trostruki strelac za domaćina bio je Krsta Đorđević, i to u 57, 69. i 82. minutu, a konačan rezultat postavio je Dobrivoje Velemir u 85. minutu. Istina, Pazarci su u 61. minutu ostali sa igračem manje, pošto je zbog drugog žutog kartona isključen Slobodan Rubežić.

Bačka je četvrta na tabeli sa 47 bodova, dok je Novi Pazar na sedmoj poziciji i ima 39 bodova.

Važan trijumf u borbi za viši rang ostvarila je i trećeplasirana ekipa Kolubare koja je kao gost pobedila Sinđelić sa 3:1, a malo iznenađenje predstavlja trijumf Zemuna nad Dinamom u Vranju od 2:0.