≫

Promašaj sezone u Seriji A: Igrač Intera se obrukao sa 3 metra, Neroazuri izgubili u 89. minutu

Galjardini se obrukao u 64. minutu i koštao svoj tim pobede

• 0
Roberto Galjardini Printskrin: Twitter/@TopBinsTalk

Osim po pandemiji korona virusa koja je prekinula takmičenje na tri meseca, vezista Intera Roberto Galjardini ovu sezonu u Seriji A će pamtiti i po najvećem promašaju u karijeri.

Promašaju koji sada preti da bude najveći u sezoni, jer je Galjardini neometan sa tri metra pogodio prečku protiv Sasuola (3:3).

Bio je to sjajan kontranapad Neroazura koji su na poluvremenu vodili sa 2:1 (Filip Đuričić asistent za goste), šut Lukakua je odbranio Konsilji, a potom je imao i dosta sreće kada je Galjardini naleteo na odbijenu loptu.

Da je Galjardini dao gol, Inter bi poveo sa 3:1 i verovatno rešio pitanje pobednika. Ovako, primili su gol u 89. i ostali bez dva boda.

Sasuolo je najpre izjednačio preko Berardija u 81. minutu. Samo pet minuta kasnije Borha Valero pogađa za 3:2, da bi Manjani u 89. postavio konačan rezultat i verovatno izbacio Inter iz trke za titulu.