≫

Kristijano delio lopte, Juventus za 30 minuta razmontirao Leće

Posle nerešenog rezultata na poluvremenu 0:0 u nastavku je dominirala jedna ekipa

• 2
Juventus - Leće

Fudbaleri Juventusa razbili su Leće sa 4:0 u 28. kolu Serije A. čime su pobedgli Laciju na sedam bodova prednosti, pred njihov duel sa Fjorentinom u subotu uveče (21.45 Arena sport)

Posle slabog prvog poluvremena 0:0, iako je Juventus imao igrača više od 32. minuta jer je isključen Fabio Lučoni zbog grubog starta, Ronaldo i ekipa su preuzeli inicijativu i u nastavku od 53. do 86. minuta sručili četiri gola rivalu.

Prvi je načeo mrežu Lećea Dibala u 53. minutu na asistenciju Ronalda  koji je u 61. iz penala povisio rezultat.

Portugalac je zabeležio novu asistenciju u 84. minutu koju je Iguain pretovrio u gol, da bi De Liht stavio tačku na meč u 86. minutu.