≫

Valensijin poslednji trzaj za Evropu

Kinez Li doneo tri boda Slepim miševima u 89. minutu, Jorgandžije odigrale samo 1:1 u Vigu

• 0
FK Valensija

Printskrin: Youtube/Sports32

Fudbaleri Valensije pobedili su Valjadolid rezultatom 2:1 (1:0) u prvom meču 35. kola španske Primere!

Domaći tim je do tri značajna boda u borbi za mesto koje vodi u Ligu Evrope došao golom Kineza Lija Kangina u 89. minutu, i to nakon što je pomenuti igrač ušao sa klupe u 64. minutu.

Prethodno je Maksimilijano Gomez, na asistenciju Kevina Gameira, doveo Slepe miševe u vođstvo u 30. minutu, ali su gosti preko Garsije u 47. izjednačio rezultat.

Valesnija je ovom pobedom stigla na bod od 7. mesta koje vodi u kvalifikacije za LE, s tim da Real Sosijedad ima meč manje.

Atletiko Madrid je u nešto kasnijem terminu odigrao 1:1 sa Seltom u Vigu, iako su preko Alvara Morate poveli već u 52. sekundi meča. Međutim, domaćin je sjajnim golom Beltrana u 49. stigao do bitnog boda u borbi za opstanak.