≫

"Treš tok" Ronalda i Ibrahimovića: Kristijano ga ometao pred penal, Zlatan mu surovo odgovorio

Imali su i lični duel tokom derbija Italije

• 2
Zlatan Ibrahimović, Kristijano Ronaldo Foto: Profimedia,Printskrin: Youtube/DannYx19x

Fudbaleri Milana pobedili su Juventus u spektakularnoj utakmici na San Siru, gde su do 62. minuta gubili sa 2:0, a onda u poslednjih pola sata meča postigli četiri gola i na kraju slavili sa 4:2.

Svi su s nestrpljenjem čekali derbi Italije zbog vrhunske forme Rosonera od nastavka sezone, kao i zbog šansi Juventusa da posle kiksa Lacija faktički i obezbede titulu.

I bili su bilizu, ali je Zlatan Ibrahimović imao drugačije mišljenje.

Pokrenuo je preokret penalom koji je uspešno realizovao u 62. minutu, iako je Ronaldo pokušavao da ga isprovocira i omete glasnim komentarima prema golmanu Juventusa Vojćehu Šćesnom.

- Znaš ga, znaš ga - vikao je Ronaldo, najavljujući da će Poljak "pročitati" Ibrahimovića, ali je on bio neumoljiv sa bele tačke.

Nakon što je pogodio, Ibrahimović se momentalno okrenuo i gledao je u pravcu Ronalda i smejao se, što su zabeležili i fotoreporteri.

Ibrahimović je izašao iz igre u 67. minutu, a kamere su zabeležile i momenat kada je gestikulirao ka Ronaldu i "ućutkivao" i poručivao mu da previše priča.