Komična situacija sa meča Napredak - Partizan: Sudija pokazao 10 minuta nadoknade, pa menjao na 5

Potez koji je izazvao veliko negodovanje domaćeg tima

• 29

Finiš meča između Napretka i Partizana, u okviru 1. kola Superlige Srbije, bio je i te kako buran zbog spornog penala koji je dosuđen crno-belima u 86. minutu!

Međutim, isti je obeležila i komična situacija u 90. minutu kada je domaćin negodovao zbog nadoknade vremena koju je četvrti sudija pokazao.

Naime, ono šrto je izazvalo revolt domaćina jeste to što je sudija najpre pokazao da će se igrati deset minuta nadoknade, a zatim je odluka preinačena u samo pet.

U tom trenutku rezultat na semaforu je bio 2:1 u korist Partizana koji je malo pre toga poveo iz pomenutog penala, da bi mladi Nikola Čolić u toj nadoknadi matirao rezervnog golmana Napretka Aleksu Jordanova i postavio konačnih 3:1 u korist crno-belih.