• 3

Majstorija Nikolića protiv Radničkog, Zvezda dala 2 gola za 3 minuta

Strelci Veljko Nikolić i Srđan Spiridonović

• 3

Mučila se Crvena zvezda protiv Radničkog iz Niša celo prvo poluvreme, nisu uspevali celo to vreme da stvore neku kolosalnu priliku koja bi im donela vođstvo, ali su u finišu istog sa dva brza gola "sve naplatili."

Bio je to "blickrig" srpskog šampiona koji je za tri minuta postigao dva gola i došao do velike prednosti pred odlazak na odmor u derbiju 2. kola Superlige.

Najpre je mladi Veljko Nikolić sa nekih 18 metara postigao sjajan gol, da bi u prvom minutu nadoknade Srđan Spridionović povisio na 2:0 svojim drugim golom u sezoni.

Povukao je Spiridonović kontranapad, uposlio je Ivanića koji mu je odmah vratio i krilnom napadač crveno-belih nije bilo teško da loptu pošalje u skoro praznu mrežu.

Podsetimo, Spiridonović je i u prethodnom kolu dao gol Novom Pazaru u prvom kolu, dok je Nikolić upisao svoj prvenac ove sezone.