≫

Het-trik Zvezdinog deteta, TSC dao gol u 1. minutu i slavio na Banjici sa igračem manje

Tufegdžić blistao u pobedi Spartaka u vojvođanskom derbiju, Lučani sa dva gola u nadoknadi slavili u Surudlici, bez ijednog remija trenutno u 2. kolu

• 1
Lazar Tufegdžić

Printskrin: Youtube/Superliga Srbija

Lazar Tufegdžić, nekadašnji omladinac Crvene zvezde, obeležio je 2. kolo Superlige Srbije het-trikom - u pobedi njegovog Spartaka protiv Bačke rezultatom 3:1 (2:1)!

Tufegdžić je mrežu Bačke tresao u 2, 36. i 76. minutu, ali je kompletna ekipa Spartaka imala sreće zato što domaćin u 53. minutu, pri rezultatu 1:2, nije iskoristio penal.

Zanimljivo, Tufegdžić je i u decembru prople godine postigao het-trik protiv Proletera i tada je proglašen za igrača kola Superlige.

Identičnim rezultatom 3:1, i to sa igračem manje, TSC je slavio protiv Rada na Banjici, a ponovo je radio tandem Silađi-Lukić.

Prvi je dao gol u 20. minutu, drugi u 75. dok je Zec već u 1. minutu doveo goste u vođstvo. Ipak, Jovanović je izjednačio šest minuta kasnije, ali Rad nije mogao barem do boda uprkos tome što je TSC od 21. minuta igrao sa igračem manje.

Mladost iz Lučana je šokirala radnik u Surdulici (3:2) golovima u 91. i 95. minutu, dok je Proleter sa 2:0 "tukao" Zlatibor u gostima. Javor je bio silan protiv Napretka, a Metalac je na svom terenu preokrenuo protiv Mačve.

Voždovac je nešto ranije savladao Inđiju rezultatom 1:0, Partizan je neočekivano izgubio u Novom Pazaru, dok je Crvena zvezda na kraju rutinski dobila Radnički na Marakani.