≫

Ovo je bio pravi derbi Superlige: Čuka vodila 2:0, Vojvodina za dva minuta stigla do boda

Sjajan meč na "Karađorđu" i novi remi Lalatovićevog tima

• 1

Uzbudljin meč odigrali su Vojvodina i Čukarički, poslednji u 2. superligaškom kolu, i završen je egalom 2:2, i to posle vođstva gostiju od 2:0.

Golovima Čovića u 56. i Saničanina u 57. minutu, tim Nenada Lalatovića je ekspresno izjednačio i ipak uspeo da iščupa bod, tako ostane neporažen posle dva teška izazova u dve uvodne runde šampionata.

Podsetimo, Novosađani su u prvom kolu, u Senti, takođe remizirali sa TSC-om, i tamo je bilo 2:2.

Golove za "Brđane" postigli su Šapić krajem prvog poluvremena i Eze u 54. minutu.

Tim trenera Veselinovića je bio bolji u prvom delu meča, krunisao nadmoć preko Šapića koji je nakon kornera najbolje odreagovao i pogodio mrežu Vojvodine.

U nastavku, Eze je duplirao vođstvo gostiju posle solo akcije i efektne egzekucije i malo ko je tada verovao u rezultatski povratak Novosađana.

Ipak, pokazali su Lalatovićevi igrači snagu i motivaciju, borbeni duh, nisu se predavali, i onda, preko Čovića i Saničanina - šokirali goste.

Ostalo je vremena do kraja za novu promenu rezultata, međutim rezultat iz 57. minuta je ostao na snazi...