Pomračenje svesti Varana: Ovo je neviđen kiks Francuza posle kog je Siti poveo

Navijači Real Madrida se pitaju šta je bilo Rafaelu Varanu

• 0
Britain Soccer Champions League Foto: Tanjug/AP

A pitaju se i gde je sada Serhio Ramos koji gleda utakmicu protiv Mančester Sitija pored terena Etihada jer je njegov tim primio neverovatno neozbiljan gol u devetom minutu revanša osmine finala Lige šampiona.

Odbrana Kraljevskog kluba izgledala je kao da je sačinjena od luda, kada je Tibo Kurtoa dodao desno za Varana, a ovaj je bio potpuno nepažljiv.

Prikrao mu se agresivni Gabrijel Žezus, oteo loptu i ostao sam ispred golmana Reala.

Asistirao je Rahimu Sterlingu, Englez je rutinski rešio akciju u korist Sitija i doneo mančesterskom klubu prednost od 1:0, a Rafaelu Varanu epitet "kiksare".

Utisak su malo popravili igrači u napadu budući da je Benzema posle pola sata igre doneo izjednačenje Realu u prvom poluvremenu - 1:1.